نتایج جستجو برای عبارت :

همه بدون استثنا

اگر میخواید احساسات بقیه رو نادیده بگیرید الکی اونو بزرگش نکنید
!
ینی خدایی تو که تماما فکرت پیش اونه چرا اومدی طرفم؟حسود کلمه ی خوبی نیس اما من کسی بودم که تورو استثنا کردم در مقابل کسایی ک براشون استثنا بودم
ولی خب برای تو من نبودم استثناعه
هووووووم
اگر میخواید احساسات بقیه رو نادیده بگیرید الکی اونو بزرگش نکنید
!
ینی خدایی تو که تماما فکرت پیش اونه چرا اومدی طرفم؟حسود کلمه ی خوبی نیس اما من کسی بودم که تورو استثنا کردم در مقابل کسایی ک براشون استثنا بودم
ولی خب برای تو من نبودم استثناعه
هووووووم
کاش از اول بهم میگفتی حداقل با پسوند"im"سیو نمیکردمت
جالبه دلم برای هیچکس و هیچ روزی تنگ نمیشه ! الا بابام ! که اونم جز استثنا قرار میگیره :)) کافیه یکم آدما ازم دور بشند کم کم توی ناخودآگاهـم فراموششون میکنم خیلی روتین وار !البته مامانم جز استثنا قرار میگیره !چون جزیی از وجودمه ! 
چند روز پیش داشتم فکر میکردم کی ممکنه یه روزی برام تا ابد بمونه حالا ابدم نشد حداقل اگه زنده بمونم تا سن سی الا چهل سالگیم !دیدم تنها امیدم همین مامان خوش قلبمه ! بقیه خیلی خیلی عادی کنار میرن !
همینقدر حسابمـون از آدما خ
حالا که دارم میبینم همه مایی که اینجاییم (استثنا پیدا میشه یهو نیاین منو بخورین!) تو سایه ایم
ینی یجورایی توی جامعه توی دانشگاه و مدرسه توی فامیل (این فرق میکنه ولی بازم...) توی جمع دوستامون فرد مهمی نیستیم
کسایی نیستیم که خیلی دیده شده باشیم و یا به قول خودمون تو دید باشیم
هممون تو سایه ایم و سر به زیر (خیلیییی) کار خودمونو انجام میدیم
دنبال این نیستیم که همه بشناسنمون و همه کاره باشیم (بازم استثنا پیدا میشه)
ادامه مطلب
آدمی چه بی‌واسطه درد می‌کشد. آدمی در حضورِ تمام کسانش چه بی‌واسطه تنهاست. آدمی چه غریبانه فهم‌ناشده می‌میرد؛ آدمی چه ساده خطی روایت می‌شود، چه ساده نقطه‌ای در انتهای هیکلش می‌گذارند، چه ساده تمام می‌شود.
خطاب من به شماست؛ که دیگر نمی‌خواهم ببینمتان. و حتی بیشتر کلمه‌ای ندارم که برایتان بگویم. به تمام شما که زیستن در میانتان تصنع نامربوطی بود که یک عمر، ساده‌لوحانه مشغول خلقش بودم. به تمام شما، بدون استثنا، به تمام شما که من را می‌ش
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا اصولا قانون کار حاکم بر روابط کلیه کارگران و کارفرمایان می باشد و جنبه حمایتی از کارگران در آن وجود دارد . با این حال در برخی از موارد ممکن است که افرادی از جمله موارد و استثنائات شمول قانون کار باشند که موارد استثنا شده از شمول قانون کار را می توان ناظر بر مشمولان سایر قوانین استخدامی ، کارگاه های کمتر از ده نفر و کارگاه های خانوادگی ، نیروهای انسانی خاص ، معلولان ، شاغلان در نهادهای انقلابی ، کارگرا
یاد آوری در مورد (ی) استثنا :
اگر درکلمه ای, در یک بخش مصوت (ایـ) و در اوّل بخش بعدی صامت (یِ) بیاید یکی از آنها را می نویسیم ولی هنگام خواندن اوّل مصوت (ای) و پس از آن صامت (ی)ِ رامی خوانیم .
مانند : زیاد , خیار , بسیار , بیابان و ...
یاد آوری در مورد ( استثنا ء )   و   =   اُ
پنج کلمه ی ریشه را به عنوان پنج ریشه ی درخت و مشتقات آنها را میوه های درخت به دانش آموزان معرفی می کنیم که عبارتند از :
✨✨
خود : خودم ,خودت, خودمانی, خودکار, خودنویس ,... ( و هر آن چه که معنی
یکی از دوره‌های زندگیم که دلم میخواد بهش برگردم ده دوازده سالگی بود که عصرای وحشی و دلگیر پاییز از خواب بیدار میشدم و دی‌وی‌دی‌های تن تنو میذاشتم تو دستگاه. جلوی تلوزیون دراز میکشیدم و هربار بلا استثنا غرق جذابیتش میشدم. روزای اینجوری هیچوقت تو زندگی آدم تکرار میشن؟
یه جا خوندم امکانش هست تاریخ کنکور تغییر پیدا کنه…
خوشحال بشم یا ناراحت؟! [آیکون تفکر!]
+ اون ١٤ میلیونی که برای سیل اول قرار بود بدن رو تمام و کامل امروز ریختن به حساب! و تازه قراره برای سیل دوم هم تسهیلات بدن. عجیبه! واقعا عجیبه! :) خواستم بگم استثنا وعده ی سرخرمن طور نبود…
متن و ترجمه آهنگ The only Exception از گروه پارامور(Paramore) با صدای هیلی ویلیامز(Hayley Williams)
The only Exception(تنها استثنا)
When I was younger
وقتی جون تر بودم
I saw my daddy cry
دیدم بابام گریه می کنه
And curse at the wind
و توی باد نفرین می کنه
He broke his own heart
اون قلب خودشو شکست(خودش مقصر بود)
And I watched
و من تماشا کردم 
As he tried to reassemble it
همون طور که اون سعی می کرد تکه های قلبشو دوباره کنار هم بزاره(رابطه رو دوباره به حالت اولش بر گردونه)
And my momma swore
و مامانم قسم خورده بود
That she would never let herself forget
که ا
مهد کودک نه فقط برای نگهداری
کودکی دوران بسیار مهمی از زندگی هر فرد به شمار می رود که همه ما خوب یا بد بدون استثنا آن را تجربه کرده ایم. اگر چه ممکن است که چیزهای زیادی از آن دوران به یاد نداشته باشیم اما در هر صورت تأثیرات محیطی آن دوره ها بدون شک نقش بسیار مهمی در ایجاد شخصیت کنونی ما داشته اند. یکی از بزرگترین دغدغه های پدران و مادران همواره چگونگی تربیت فرزندانی بوده است که بتوانند در آینده افراد موفقی برای خود و جامعه خود باشند اما باید از
اون قضیه پویش جدید بیان و کلا فراموش کنید . این کشتی کارش از سوراخ گذشته، شما درون یک آبکش وبلاگ نویسی میکنید . 
بگذریم
مرور کنیم: 
شما نویسنده بزرگی نمیشید، حله؟ 

قدم صفر: 
از اونجایی که هیچ امیدی به آینده متن های شما و قلمتون نیست پس باید سخت گیری و بذارید کنار . آن مرد آمد، آن مرد اسب دارد و بذارید کنار . مثل بچه آدم داستانتون و تعریف کنید . ادبیات کهن و قرار نیست تدریس کنید پس خودتون و با کلمات مزخرف خفه نکنید . 
+مرد به کجا می روی؟
- میروم بیر
همه ما می دانیم که اظهارنظر ، به ویژه نوشتن کتاب های الکترونیکی و مقاله ، جزء موارد مطلوب در بین بازاریاب های موفق و بدون استثنا برای وبلاگ نویسی است. هدایت بازدیدکنندگان یک چیز است ، اما جذب این بازدیدکنندگان در واقع آموزش دیگری است. مشکلی که وجود دارد این است که بسیاری از …The post تاکتیک های جستجوی Google Traffic در بازاریابی وابسته appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3fazgsr
مشاهده مطلب در کانال
من آخر هفته ها رو دوست دارم چون تو، این روزا پیش مادرتی و خوشحالی. من تمام طول هفته برای آخر هفته لحظه شماری می کنم چون تو بی صبرانه منتظر رسیدن این روزی. بعد از آشنایی ما بهترین روز هفته در نظرم، از یکشنبه به پنجشنبه تغییر کرد چون روزی بود که تو بدون استثنا هر هفته منو دعوت می کردی خونتون. من، تو و مادرت. فقط خودمون سه تا. خونه ی مادرت تو خوشحال بودی. می خندیدی. لبخند یک لحظه هم از صورتت پاک نمی شد. تو مادرتو بی هوا بغل می کردی. هی بهش می گفتی که دل

وقتی که اومدم اینجا یه جمله ای شنیدم «مهد و گهواره رهبران» 
خب وقتی که پایه ای بشکنه اون گهواره و مهدتون می افته و به دنبالش هرچیزی که در اون هست سقوط می کنه.
و در واقع این سقوط کرده!
ای سازنده مردان! ای آفریننده ی رهبران!
مواظب باشید که چه رهبرانی رو در اینجا پرورش می دید.

اون هرگز خودش رو نمیفروشه تا بتونه آینده ای برای خودش بخره
باید بدونید دوستان که به این میگن: ثبات، شجاعت
و این چیزیه که رهبران ازش ساخته می شن.

من در زندگی ام به دوراهی ب
زراره گوید حضرت باقر ع بمن فرمود ایا تو را  راهنمایی نکنم بچیزی ک رسولخدا ص در ان استثنا نزده وچیزی را از ان بیرون نکرده  عرضکردم چرا رمود دعا است که بر گرداند قضا مبرم را که بسختی محکم شده و برای تشبیه وبیان مطلب انگشتانش را بهم چسباند یعنی شدت ابرام ان مانند این انگشتان چسلیده بهم باشد  ونیز از حضرت  ع از انحضرت حدیث شدهککه فرمود دعا بلایی را که نازل شده و انچه نازل نشده دفع میکند 
پندارند حق همان است که می اندیشند یا همان که رفتار می کنند. گمانشان بر این است که حقی بر گردن خلق دارند و حال اینکه اگر دقت کنند حق عظیمی بر گردن خویش می بیینند. به راحتی تهمت می زنند و سخت زبانند اما از سختی زبان دیگران می نالند. خدایا اگر جاهلند و قاصر، به صراط مستقیم هدایتشان فرما و اگر مقصرند ببخششان که هرچند آنها لایق بخششت نیستند لیکن بخشش مرام توست.
پ.ن: ضمیر مخاطب در نوشته سببش تقویت خطابه است نه استثنا بودن نویسنده.
سوال: در صورتی که شهرداری محکوم به پرداخت بهای روز اراضی تملکی گردید، آیا مکلف به پرداخت اجرت المثل علیرغم محکومیت به بهای روز، می باشد؟
این سوالی است که احتمالا برای خیلی ها که املاکشان توسط شهرداری یا دولت تملک شده و با توجه به عدم تودیع بهای روز اراضی توسط دستگاه مجری طرح، ناگذیر به اقامة دعوا شده اند و حکم محکومیت دستگاه مجری به پرداخت بهای روز صادر و قطعی شده، پیش بیاید.
نخست در مقدمه لازم به ذکر است که وقتی شهرداری یا دولت در مقام تملکِ
یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.

بدون استثنا هر روز از زندگی را با «سپاسگزاری» شروع کنید . همین طور که در آینه نگاه می کنید بگویید : متشکرم خدا ، برای زندگی ، برای بدنم ، برای خانواده و کسانی که عاشقشان هستم .برای این روز و برای فرصت خدمتگزاری که در اختیارم قرار دادی .به قدرت خدا و زمانبندی دقیق او ایمان داشته باشید .
#وین_دایر 

بدون استثنا هر روز از زندگی را با «سپاسگزاری»شروع کنید . همین طور که در آینه نگاه می کنید بگویید : «متشکرم خدا ، برای زندگی ، برای بدنم ، برای خانواده و کسانی که عاشقشان هستم .برای این روز و برای فرصت خدمتگزاری که در اختیارم قرار دادی .به قدرت خدا و زمانبندی دقیق او ایمان داشته باشید.
#وین_دایر 
احساس می کنم خودم را ریخته ام روی دایره. و البته این کار را واقعا
کرده ام. این حس بدی بهم می دهد. و البته انگار تنها راه زنده ماندن من
است. من قبلا یک بار خودم را ریخته ام روی دایره. وقتی می گویم ریخته ام،
یعنی همه چیز را ریخته ام. یعنی من شده ام خود دایره. شده ام خود آن کسی که
مقابل دایره نشسته بود. تا انقدر. و بعدها ترک شدم. توسط همان کسی که پیش
دایره نشسته بود. این بدترین ترک شدن زندگی ام بود چون فکر می کردم هزینه ی
آن همه یکی شدنم با دایره و با آ
حضانت در واقع به معنای مشخص نمودن تکلیف فرزند برای نگهداری از او است . تا زمانی که پدر و مادر در کنار هم زندگی می کنند مشکلی در این خصوص وجود ندارد اما هنگامی که مشکلی در بین آن ها به وجود می آید حضانت فرزند مطرح می شود .در مورد حضانت یک قاعده کلی وجود دارد که طبق این قانون تا سن هفت سالگی حق نگهداری فرزند بر عهده مادر است . اما در برخی موارد استثنا نیز وجود دارد که حق حضانت طبق قوانین خاصی از زن گرفته می شود .
پرونده حق حضانت فرزند را به وکیل دعاو
زراره گوید حضرت باقر ع فرمود ایا توراراهنمایی نکنم بچیزی که رسولخدا ص در ان استثنا نزده و چیزی را از ان بیرون نکرده  عرض کردم  چرا فرمود دعا است که بر گرداند  پقضا مبرم را که بسختی محکم شده. و برای تشبیه و بیان مطلب انگشتانش  را بهم چسباند یعنی شدت ابرام ان مانند این انگشتانچیبیده بهم باشد 7 عبدالله بن سنان گوید  شنیدم خضرت صادق ع میفرمود دعا قضا مبرم شده را بر گرداند  پس بسیار دعا کنکه ان کلید هر رحمت و پیروزی در ه. حاجت است و بانچه نزد خدای ع
تا اینجا زندگیم، به این نتیجه رسیدم که همیشه استراتژی در زمان های زیادی سخت "فقط صبر" هست
"فقط صبر" یعنی به معنا واقعی کلمه بشینی دست رو دست بذاری تا سختی ها برن

من از این فازای "تقدیر هرکسی ازقبل نوشته شده" و "روزی هرکسی از پیش تعیین شده" و اینا نیستم
که اگر بودم کل زندگیم رو نمیذاشتم به مبنای کار کردن
من "ادم بشین منتظر ظهور باش" نیستم
من "ادم پاشو شرایطشو فراهم کن" هستم
که اگر حالت اول بودم اینقدر زور نمیزدم با اینا مخالفت کنم... میشستم خود امام
سن لجبازی در کودکان:

لجبازی جزو رشد طبیعی کودک است و استثنا بردار هم نیست.گاهی والدین گله مند هستند که بچه نیم وجبی تو روی من می ایسته... ولی فراموش نکنیم، این ایستادگی در مقابل والدین نیست.
معمولا لجبازی از ۲ سالگی شروع می شود و در حدود ۳ تا ۴ سالگی به اوج خود می رسد و در حدود ۶ سالگی نیز کاهش می یابد
در واقع بچه ها از ۲ تا ۳ سالگی می خواهند خود را ثابت کنند و به استقلال برسند و همین را والدین لجبازی می نامند.
به کودکان فرصت دهید از ۲ تا ۷ سالگی
آیا یادتونه من برا آذر قرار بود روزی فلانقد درس بخونم؟ خب نخوندم !!! البته پیشرفت زیادی داشتم با اینحال به هدفم نرسیدم. 
برای دی هدفم اینه که : هر شب مسواک بزنم ( بلا استثنا ) + به تعداد ساعتهایی که درس بخونم میریزم توی بانک تلاشم D: 
اگه از هدفم سرپیچی کنم توی بهمن ماه حق ندارم هیچ فیلم یا سریالی ببینم. 
-- 
چه زود روزا میگذرنا. ولی واقعا دلم میخواد دی هم هرچه زودتر بگذره و دیگه راحتتتتت میشم!! 
امتحانمم خوب بود خداروشکر تستی بود، هرچند دیشب همه‌ش
دوستان، لطفا با دقت این پست رو بخونید، چون ممکنه اشتباه متوجه بشید!
اینکه میگم لینک مستقیم رو مسدود کنید، بخاطر اینکه بعضی افراد بدون اینکه شما متوجه بشید از لینک فایل آپلود شده شما استفاده میکنن، بدون اینکه شما متوجه بشید! و دلتون میخواد بهش بگید که حداقل اسمی از شما داخل پستش ببره! ولی این کار رو نمیکنه! 
یا اینکه به فرض مثال: قالبی طراحی کردید و فایل های css اون رو داخل فضای مجازی خودتون ذخیره کردید و به قالبتون لینک دادید، اگر احیانا یک نفر
افرادی که سر مرگ را کلاه گذاشتند :آیا قبول دارید که بعضی از افراد به صورت خدادادی و یا شانسی خیلی سخت جان و خوش شانس هستند؟ خیلی سخت است که از هواپیما سقوط کنین و یا از حمله ی خرس جان سالم به در ببرید اما خب استثنا پیدا میشود و افرادی هستند که از موقعیت ها و حادثه هایی جان سالم به در بردند که باورش خیلی سخت است. در این پست قصد داریم تا افرادی را برای شما معرفی کنیم که حتی از مرگ هم جان سالم به در بردند. با ما همراه باشید. 
ادامه مطلب
دو روز در سال روزه گرفتن حرامه یه روزش دهم محرم و یه روزش هم عید فطر .در وصف ثواب روزه در ماه رمضان که به کرّات حدیث و نقل قولهای مختلف شنیدیم  که با پوست و‌ خون مردم عجین شده .حالا تصور کنید که این همه اعتقاد و شعار و ثوابی که طی قرنها و علی الخصوص طی این چند دهه اخیر به خورد مردم دادن و مردم اینقدر معتقد شدن خیلی راحت توسط اونهایی که ایجادش کردن از بین میره و استثنا و مصلحت جاشو با حقیقت عوض میکنه .و به گفته دکتر شریعتی ،مصلحت یعنی ذبح شرعی حقیق
دو روز در سال روزه گرفتن حرامه یه روزش عیدقربان  و یه روزش هم عید فطر .در وصف ثواب روزه در ماه رمضان که به کرّات حدیث و نقل قولهای مختلف شنیدیم  که با پوست و‌ خون مردم عجین شده .حالا تصور کنید که این همه اعتقاد و شعار و ثوابی که طی قرنها و علی الخصوص طی این چند دهه اخیر به خورد مردم دادن و مردم اینقدر معتقد شدن خیلی راحت توسط اونهایی که ایجادش کردن از بین میره و استثنا و مصلحت جاشو با حقیقت عوض میکنه .و به گفته دکتر شریعتی ،مصلحت یعنی ذبح شرعی حق
«لَقَدْ صَدَقَ اللّهُ رَسُوْلَهُ الرُؤْیَا بِالْحَقِّ لَتَدْخُلَنَّ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ اِنْ شَاءَ اللّه.» همه می‌گویند که: «در کعبه درآییم.» و بعضی می‌گویند که: «ان شاءاللهّ درآییم.» این‌ها که استثنا می‌کنند، عاشقان‌اند. زیرا که عاشق خود را بر کار و مختار نبیند. بر کار معشوق را داند. پس می‌گوید که اگر معشوق خواهد در آییم. اکنون مسجدالحرام پیش اهل ظاهر آن کعبه است که خلق می‌روند، و پیش عاشقان و خاصان مسجدالحرام وصال حق‌ است. پس می
سلام بر همه همراهان خانواده برتر
برنامه نویس هستم، برنامه نویس php، تا حالا چندین جا کار کردم پولم رو خوردن، یعنی هیچ شرکتی قبول نمی کنه قبل از شروع قرارداد بنویسیم، همه شون بدون استثنا گفتن اول این پروژه رو انجام بده ببنیم بعد، اونم اصلا منو دیگه نمیشناسن، حتی یکی شون فیلم های مدار بسته رو پاک کرده بود،  میگفت مثلا تا حالا اون جا نرفتم! 
خودتون تا تهش رو بخونید، تمام اگهی دیوار هم زنگ زدم، همه شون شرایط شون همینه، به علاوه اینکه سفته با رقم ب
هوا خوب است. از قضا این یک هفته، روزی دو سه کیلومتر پیاده روی به تورم خورده است. از این ورِ دانشگاه به آن ور دانشگاه. کتابخانه مرکزی تا تریا و درِ شمالی و دانشکده و برگشت به خانه و مسیر خانه تا دفتر و دوباره تکرار. جدی جدی جوری راه می روم و نفس می کشم که انگار آخرین باری است که دارم در هوای سرد قدم می زنم و «ها» می کنم. آخ! همه چیزش یک طرف، «ها» کردن توی هوا یک طرف. بی استثنا، هربار که رفته ام بیرون، ایستاده یا در حال حرکت، سی چهل بار «ها» کرده ام تا
با یه اپ جدید اشنا شدم. می‌تونی توش با ادم های مختلف از همه‌ جای دنیا مچ بشی و مکالمه کنی.
با دو تا مکزیکی دوست شدم. یکیش گفت یه خوک درون دارم‌. غذاهای مملکتتونو معرفی کن بهم. یه چندتایی گفتم و گفتم نوبت توعه. گفت یه غذا دارن که اسمش tacos عه. در واقع یه کتگوری از غذاهاست. Taco de suadero که در واقع beef tenderolin ه. و غیره. یه غذایی دارن که اسمش mole ه. ظاهرش کپی فسنجون‌ه ولی توش شکلات داره! و خیلی چیزای دیگه.
با یه ترک و دو تا ایرانی هم حرف زدم. با هر دو ایرانی دعو
فکرکن 6روز و 5 تا شب از خانوادت دور باشی ، دلت براشون تنگ بشه
جز دو روزش که کتلت های مامان پز خوردی بقیشو همش نون پنیر سق زدی بلا استثنا!
هشتاد ساعت کشیک ! 
لعنتی هشتاااااااااااااد ساعت کارکردم!
خیلی خوابیده باشم شبا پنج ساعت بوده.
با ذوق و شوق بیای خونه بگی آخجون غذا ، خواب ، فیلم و مامان
بعد بهت بگن عه اومدی؟؟ 
خوبه فردا میخوام ملحفه و پرده هارو عوض کنم و بدوزم هستی کمک!
بهم بگن پیاده برو شلمچه و برگرد ولی نگن بیا کمک تو دوخت ودوز!
صبح خروس خون ب
سل مرغی
توسط مایکو باکتریوم ویوم ایجاد می شود که نزدیکی زیادی با باکتری سل انسانی و گاوی دارد.در پرندگان M.avium سبب بیماری ناتوان کننده مزمنی با ندول های سلی می شود. در انسان عفونت M.avium یابه صورت تنفسی در کودکان ویا بصورت موضعی در بزرگسالان بروز می کند که که با تورم گره های لنفاوی ناحیه همراه است. ایجاد عفونت در افرادی که کمبود ایمنی دارند به صورت حادتر است.
مشاوره و آموزش درمان سل مرغی

M.avium از طریق خوردن غذا و یا آب گسترش می یابد. گله های مرغ ب
در زیر لیست بسته های اینترنت بدون محدودیت زمانی آورده شده است:
1 گیگ بدون محدودیت زمانی = 6,000
2 گیگ بدون محدودیت زمانی = 11,000
3 گیگ بدون محدودیت زمانی = 15,500
4 گیگ بدون محدودیت زمانی = 20,000
5 گیگ بدون محدودیت زمانی + 500 مگ(یکماهه 6 تا 12 صبح) = 23,000
7 گیگ بدون محدودیت زمانی + 700 مگ(یکماهه 6 تا 12 صبح) = 27,500
10 گیگ بدون محدودیت زمانی + 1 گیگ(یکماهه 6 تا 12 صبح) = 33,000
توجه: منظور از بدون محدودیت زمانی چیست؟
منظور این است که تا زمانی که حجم بسته ی شما به پایان نرسیده است
شم
با دستور جدید دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، مقام‌های ارشد حکومت ایران و بستگان درجه یک آن‌ها به عنوان مهاجر یا غیر مهاجر حق ورود به آمریکا را ندارند.

به گزارش سفیر جنوب به نقل از فرارو در این خبر که کاخ سفید منتشر کرده است، کسانی که گرین‌کارت دارند، پناهندگان و کسانی که ورودشان در راستای منافع آمریکاست، استثنا شده اند؛ بنابراین گزاش، اتهاماتی، چون حمایت مالی ایران از تروریسم، بازداشت خودسرانه شهروندان آمریکایی، تهدید همسایگان و
فرارو- سرطان سینه به طور کلی در مراحل اولیه هیچ نشانه مشخصی را به وجود نمی‌آورد، اما کشف به موقع می‌تواند وضعیت فرد مبتلا به سرطان سینه را از قربانی به نجات یافته تغییر بدهد. سرطان سینه یکی از متداول‌ترین سرطان‌ها است. به استثنا مرگ و میر بالای ناشی از این بیماری، سرطان سینه از جمله بیماری‌های قابل پیش گیری است و تاکید بر این امر که به جز مرگ و میر، این سرطان موجب از کار افتادگی و حتی در برخی مواقع از دست رفتن نیروی کار و ضرر‌های سنگینی به
ازرنجی که میبرم اینه هرروز بلا استثنا با یه پیکان سن خدابیامرز بابای بابابزرگم میرم ومیام!!
محله ما اینجوریه که چندتا کوچه پیاده میرم بعد میرسم به ایستگاه تاکسیا بعد بی ار تی بعد متروجان!

مشاهده شده که هنگام بستن درماشین ، دستگیره در هم دراومده !

چندباری هم هولش دادن !!

ولی اصل موضوع همین نیست.

اسم راننده اوس عباس شوفره!!

قبلا مکانیکی داشته آتیش گرفته ازمکانیکیش فقط لقب اوستارو داره!!

تومحل ما اسم + شغل به کارمیبرن.

فوراگزمپل: اکبرشاطر، سام
شیاطین مشغول از بین‌بردن عمل می‌شوند، مگر عملی را که انسان در مرتبه‌ی اخلاص انجام دهد چون که شیطان، مخلَصین را از همان اول، استثنا کرد و گفت: «فَبِعِزَّتِک لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ إِلَّا عِبَادَک مِنْهُمُ الْمُخْلَصِین»|به عزّت و جلال تو قسم که تمام خلق را گمراه خواهم کرد مگر خاصان از بندگانت را که دل از غیر بریدند و براى تو خالص شدند. سوره ص، آیه 83 ـ 82✾

┈┄┅═✾•••✾═┅┄┈
پ.ن: هممون چاله چوله داریم...اخلاص (سخنرانی کوتاه و شن
اگه یک وقتی هوای یه بوسه از لعل یار کردی بدون خراب کردی ! اگه هوس کردی یار رو تو بغل بگیری بدون خراب کردی . اگه هوس کردی زیر بارون با یار قدم بزنی بدون خراب کردی . اگه هوس کردی بری پیش یار بدون خراب کردی . اگه هوس کردی با یار ، یار شی بدون خراب کردی . اگه هوس کردی یار رو تصور کنی بدون خراب کردی . همه ی این کارارو اون موقعی درست کردی که از یار فرار کردی ! یا یار از تو ... :((
بیا بدون اینکه خراب کنی تو حسرت یار بمون ، سکوت کن ، بیخیال ...
فعلن بشین !
خلیج عربی دروغ است
ماجرای کتاب اطلس تاریخ اسلام که امیر کویت به رهبر انقلاب هدیه داد و تحریف نام #خلیج_فارس در آن

اخیراً کویتیها اطلس تاریخ اسلام را درست کرده‌اند که از محتوایش اطلاعی ندارم؛ ولی از لحاظ طبع، کتاب خیلی بزرگی است. پارسال، امیر کویت دو نسخه از آن را برای من فرستاد که من یک نسخه‌اش را به کتابخانه‌ی نهاد ریاست جمهوری دادم و نسخه‌ی دیگر را در کتابخانه‌ی خودم نگه داشتم.
‌‌
️ #اطلس_تاریخ_اسلام توسط کویتیها درست شده که تقریباً
آیا رنگ مشکی کراهت دارد؟!در برخی از روایات، رنگ سیاه مایۀ کاهش قوۀ شهوت معرفی شده است.[۶] از طرفی حجاب زن مسلمان نیز برای مهار جاذبه‌‌‏های جنسی و شهوانی زن در برابر نامحرمان است و به همین دلیل، اگر نگوییم بهترین رنگ، باید گفت یکی از بهترین رنگ‌‏های حجاب، رنگ مشکی است.روایاتی که رنگ مشکی را مکروه دانسته‌‏اند، مطلق نبوده، بلکه سه پوشاک را استثنا کرده‏‌اند: کفش، عمامه و کساء[۷] (که مصداق ایرانی آن چادر و مصداق عربی آن عباء است که بین مرد و ز
AیکیGHAROOOON از قابلیت های امنیتی اپل به نام «قفل کوشا سازی» وجود دارد که اپل آی دی کاربران را به پردازنده ای امنیتی به نام T2 هموار می کند. زمانی که کاربر دستگاه خود را به هر دلیل گم کند، می تواند با استفاده از استعداد Find My، آن را ازطریق سرورهای امنیتی اپل متصل بطی ء. از زمان این اتصال، تا وقتی کاربر آی دی اپل خود را وارد نکند، دستگاه قابل استفاده نخواهد وجود. درواقع، تا زمانی که آی دی اپل صاحب وسیله دردسترس نباشد، آن وسیله داخل این شرایط استفاده
دو خطبه از امام علی(ع) که یکی بدون نقطه و دیگری بدون الف می باشد و همچنین نامه ای از طرف میرزا محمد الویری به احمد خان امیر حسینی سیف الممالک که بدون نقطه نوشته شده است را می توانید در این پاورپوینت مشاهده کنید.
خطبه های بدون الف و بدون نقطهحجم: 574 کیلوبایت
نظر گاندی در مورد هفت چیزی که بدون هفت چیز دیگر خطرناک هستند:
ثروت بدون زحمت
دانش بدون شخصیت
علم بدون انسانیت
سیاست بدون شرافت
لذت بدون وجدان
تجارت بدون اخلاق
و عبادت بدون ایثار
این هفت مورد را گاندی تنها چند روز پیش از مرگش بر روی یک تکه کاغذ نوشت و به نوه اش داد. اعتقاد بر این است که وی این موارد را در جست و جوی خود برای یافتن ریشه های خشونت شناسایی کرد. در نظر گرفتن این موارد، بهترین راه جلوگیری از بروز خشونت در یک فرد و یا جامعه است.
teching for mastery learning
اگر شرایط مناسب آموزشی فراهم شوند و زمان کافی در نظر گرفته شود، همه یا تقریباً همه یادگیرندگان می توانند همه یا تقریباً همه هدفهای آموزشی یک درس را یاد بگیرند و بر آن تسلط یابند.(بلوم، 1982، ترجمه سیف1363)
چقدر جمله فوق العاده ای است، باید در سردرب مراکز آموزشی کل دنیا با طلا نوشته شود.
تا بدانیم که اگر شرایط و امکانات مناسب آموزشی+ و زمان کافی برای انتقال مطالب در نظر گرفته شود همه فراگیران بدون استثنا یاد خواهند گرفت، پس ما دان
داشتیم با صابر و لیلی از مرکز شهر بر می‌گشتیم خانه، یک‌ هو نگاه صابر جلب شد به خانمی که با قلاده‌ی سگ در دست به سمت خیابان می‌رفت، پرسید: این شهردار نبود؟من: اوه، چرا :) خودش بود!
خودش بود! بدون محافظ، بدون خدمه، بدون زرق و برق، بدون راننده! 
باید یک سری پست بنویسم با هشتگ_یاد_بگیریم :دی 
وَلَوْ شَاءَ رَبُّکَ لَآمَنَ مَنْ فِی الْأَرْضِ کُلُّهُمْ جَمِیعًا أَفَأَنْتَ تُکْرِهُ النَّاسَ حَتَّى یَکُونُوا مُؤْمِنِینَ
ترجمه : و اگر پروردگار می‏خواست تمام آنها که در روی زمین هستند همگی (از روی اجبار) ایمان می‏آوردند، آیا تو (ای پیامبر) می‏خواهی مردم را مجبور سازی که ایمان بیاورند؟(سوره یونس ایه 99)
چند نکته :
1-اگر مشیّت خداوند بر ایمان انسانها بود، همگى بدون استثنا ایمان مى آوردند.
2 -خداوند، انسان را موجودى مختار و انتخاب گر آفر

مَحرَمیّت معنوی و خواهربرادری

اینکه یه مرد حریمِ یه زن رو محترم بشماره و واردِ حریم زن نشه
برای زن خیلی با ارزشه
یه بانو برای مردی که چشم هاش رو درویش می کنه خیلی احترام قائله
مردی که در برخورد با یه خانم از واژه های سنگین استفاده می کنه در نگاه اون خانم یه مردِ با شخصیت نظر میاد

ولی تو برای من یه حساب جداگانه باز کردی و دایره ی حریم خودت رو برای من "باز تعریف" کردی
یه جورایی برای من یه استثنا قائلی
مثلاً وقتی من خیره می شم به تو، تو با آرام
1. ایندی بو آهنگین دؤردونجو سئریسی کی دالبادال قولاق آسیرام، بیلیرسن ذهنیمدن نه گئچیر؟؟! «ایندی بو لحظه سنده بوردا منیم یانیمدا اولسایدین دا، بو آهنگه بیر اوتاقدا قولاق آسسایدیق! من سس‌سیز قولاق آسیپ دا سنه باخاردیم هردن، سن سئودیگین ایشی یاپاردین دا... بیلیرسن دا اوندا نولاردی؟! ...».
2. ذهندن می گئچر یوخسا اورکدن می؟ سانیرام بو استثنا اولاراق اورگیمدن گئچدی.
3. آهنگ ایندی 10-12جی تکرارینا یئتیشیپ!
درمان های گوناگونی بخاطر محو کردن جای آکنهروی پوست بود دارد، از جمله «درم ابریژن» (نوعی لایه برداری لایه های سطحی غشا)، گوناگون متفاوت لیزر ولایه برداری های شیمیایی. این اعمال با برج حمل سطح پوست دارای جای زخم جلوه گر آن را بهبود می بخشد. متخصصان غشا نیز ممکن است روش های دیگری برای رفع جای جوش های آکنه مصرف کنند، از جمله: - میکرونیدلینگ برای تحریک رشد کلاژن و محو کردن ظاهر جای جوش. - سابسیژن که داخل آن یک سوزن به تحت جای جوش فرستاده می شود تا
گشتی زدم در گذشته هایم و باور کردم هر جا کسی باوری را که به او داشتم شکست، در چشمم شکسته شد؛ دود شد؛ مردود شد! 
دریافتم هیچ چیز مثل اعتماد، مثل باور، مثل اطمینان، مثل صداقت ثابت شده، مرا اسیر قید هیچ رابطه ای نمیکند؛ حتی پررنگترینهایش! 
دریافتم فرو ریختن اعتماد در من، بی صدا است؛ در سکوتی تلخ یا شاید مخفی شده پشت واژه هایی تلخ تر! 
من هرگز به هیچ کس نگفته ام دیگر به تو اطمینان ندارم! اما همیشه جسم بی جان اعتمادهایم را زیر آجرهای شکسته دیوار فرو
این مطلب به تدریج کامل‌تر می‌شود پس در آینده دوباره به آن سر بزنید :)

مبتدی‌های یک زبان برنامه نویسی مخصوصا اگر قبل از فراگیری زبان جدید یک زبان دیگر را یاد گرفته باشند، کد هایی به زبان جدید اما با روشی نادرست(و با روش زبان قبلی اگر داشته باشند) می نویسند. این کد‌ها معمولا به درستی کار می‌کنند اما به روش زبان جدید نوشته نشده‌اند. یک مثال معروف در زبان پایتون استفاده از range(len(somelist)) برای دسترسی به اعضای یک لیست است.کامن لیسپ نیز بین زبان‌ها
در مقابل هوسم برای دیدن چند تا فیلم تاریخی دارم مقابله میکنم. چون مطمئنم باعث میشه ساعت ها بشینم پشت اینترنت و با مغزی ناقص کمر ببندم به کشف راز های تاریخی مرموزی که هیچ تاریخدانی سر ازش درنیاورده! چه برسه به من که پایین ترین نمره ی زندگیم رو بدون هیچ گونه افتخار که به قول خیلی ها یه کوفته و دوتا ماکارونی این ور اونورش (همون صفر خودمون ) هستش رو سوم راهنمایی تو درس تاریخ گرفتم. هر چندکه کماکان اعتقاد دارم نویسنده ی کتاب تاریخ دوران تحصیل حتی کو
⭕️new share issue انتشار سهام جدید
نیاز شرکت ها به سرمایه موجب می شود تا از طریق آورده نقدی افزایش سرمایه بدهند در این حالت سهامداران فعلی از اولویت اول برای خرید سهام برخوردارند که حق تقدم نامیده می شوند و براساس قانون تجارت 60 روز فرصت دارد تا مبلغ اسمی سهام تعلق گرفته را به حساب شرکت واریز کند.
♦️rights issue حق تقدم
از طرفی شرکت ها برای اینکه سود نقدی سهام ندهند و نقدینگی را در شرکت نگه دارند و یا برای تغییر ساختار سرمایه از محل سود انباشته، افزایش
معلم بودن عجیب است و حساس و شیرین و سخت؛ خیلی سخت. سخت نه از آن جهت که جسمت را خسته و فرسوده کند، که می‌کند. بلکه از آن سخت‌هایی که تمام قلب و روحت را می‌گیرد. امسال سی و چهار نفرند. پارسال سی و دوتا بودند. همگی پسر و همگی ده ساله. ده ساله‌هایی که اغلبشان دوستم دارند؛ عمیقا دوستم دارند و این را می‌فهمم و حس می‌کنم و کیف می‌کنم. پسرهای پارسالم را می‌بینم که هر زنگ تفریح، بدون استثنا، به پشت در کلاسم می‌آیند، سلام می‌کنند، دست می‌دهند، کتاب
وام با ضامن یا با چک یا سفته با ۲۰ سال سابقه بانکی تمام مراحل کاری در بانک طی خواهد شد 》زیرمجموعه بانک های دولتی《 وام بانکی بدون نوبت+ بدون پیش پرداخت+ بدون رابطه و ضابطه (مدت زمان تحویل ۷ روزه) (بدون سپرده در بانک) و( بدون بلوکه شدن) وام با چک* وام های بدون مسدودی* وام های خرید ملک( وام اوراق) ضامن با ما وام سند ملکی در رهن بانک ¤وام تنفس دار تمام وام ها دولتی با تنفس بالا..یعنی تا ۳ ماه اول قسط نمیدید $$*بدون رابطه و ضابطه...مستقیمم از خود بانک با مد
تغییر شخصیت انسان از چیزی که فکر می کنی سخت تر است، با این حال استثنا هایی هم وجود دارد.

متخصصانی که در عرض یک ساعت تغییرت می دهند
برخی از متخصصان حوزه روانشناسی، و البته مربیان رشد و انگیزشی، قادر هستند تا تغییراتی در سیستم عقاید مراجعان خود به وجود بیاورند که غالبا در عرض یک ساعت رخ می دهد، سیستم اعتقادی آن ها زیر و رو می شود، تا جایی که  احساس می کنند که فرد دیگری شده اند، عادت های قدیمی مثل سیگار کشیدن و ... را ترک می کنند و نتایج به صورت عم
وام با ضامن یا با چک یا سفته با ۲۰ سال سابقه بانکی تمام مراحل کاری در بانک طی خواهد شد 》زیرمجموعه بانک های دولتی《 وام بانکی بدون نوبت+ بدون پیش پرداخت+ بدون رابطه و ضابطه (مدت زمان تحویل ۷ روزه) (بدون سپرده در بانک) و( بدون بلوکه شدن) وام با چک* وام های بدون مسدودی* وام های خرید ملک( وام اوراق) ضامن با ما وام سند ملکی در رهن بانک ¤وام تنفس دار تمام وام ها دولتی با تنفس بالا..یعنی تا ۳ ماه اول قسط نمیدید $$*بدون رابطه و ضابطه...مستقیمم از خود بانک با مد
منع تعقیب انفرادیاز تاریخ صدور حکم ورشکستگی طلبکاران حق تعقیب انفرادی تاجر را ندارند.مدعی طلب باید دعوای خود را برعلیه مدیر تصفیه یا اداره تصفیه مطرح و یا به طرفیت او تعقیب کند(اقدامات اجرایی نیزمشمول همین قاعده است.)حال شدن دیون موجل:بعد از صدور حکم ورشکستگی قروض مهلت دار تاجر حال می شود. منع دریافت خسارت تأخیر تأدیه از دیون ورشکسته، به طلب ، طلبکاران ورشکسته بهره تعلق نمیگیردبه موجب رأی وحدت رویه براساس این رای طلبکاران ورشکسته اعم از ا
در
قبرستان قدم میزدیم و از این حرف میزدیم که وقتی آخرین نفری که اسم ما را بخاطر
دارد هم بمیرد چه اتفاقی می افتد؟
بعد پیش خودم می گفتم
که بعضی ها که هرگز از یاد نمی روند. این ساختمان هایی که هر سال برای نگهداری شان
هزینه میکنیم یاد خیلی ها را با خود نگه می دارند. امروز کلیسای نتردام که در حال
مرمت هم بود در آتش سوخت. و من فهمیدم که شاید به نسبت عمر ما، عمر ساختمان ها
زیاد باشد اما در مقیاس بزرگتر همه چیز از بین خواهد رفت.
.
پ.ن:آیا زندگی برای
«اسم» و
در
قبرستان قدم میزدیم و از این حرف میزدیم که وقتی آخرین نفری که اسم ما را بخاطر
دارد هم بمیرد چه اتفاقی می افتد؟
بعد پیش خودم می گفتم
که بعضی ها که هرگز از یاد نمی روند. این ساختمان هایی که هر سال برای نگهداری شان
هزینه میکنیم یاد خیلی ها را با خود نگه می دارند. امروز کلیسای نتردام که در حال
مرمت هم بود در آتش سوخت. و من فهمیدم که شاید به نسبت عمر ما، عمر ساختمان ها
زیاد باشد اما در مقیاس بزرگتر همه چیز از بین خواهد رفت.
.
پ.ن:آیا زندگی برای
«اسم» و
اولین باری که گفتم چقدر احمق بودم چقدر احمق هستن و چقدر احمق خواهم بود که دلم برای این بسوزد (ننه ام!) 
و دیروز و امروز بود که عذاب وجدان داشتم که با درد دل پیش خاله ننه ی سگمو پیش خواهرش خراب کرده باشم 

خدایا اون قدر عمر بده که نابودیشو با چشمام ببینم 
اون قدر عمر بده که بدون اون بدون صداش بدون اسمش و بدون سایه اش زندگی کنم 
اما خدا طولانیش نکن می دونی که اصلا علاقه ای به این نعمت گرانبهای عممممرت ندارم! 
سلام دوستان 
این یه قانونه
کارخوب، خوبه و کار بد، بده استثنا هم ندارد
یه مثال 
من هیچ وقت از چراغ قرمز عبور نمی کنم 
اگه هم این کاروکردم حتما کارمهمی داشتم اخه از چراغ قرمز رد شدن چیز
مهمی نیست مگه از دیوار مردم بالا رفتم
یا
من هیچوقت دوبله پارک نمیکنم چون مردم آزاریه
مگه وقتایی که دو دقیقه کارداشته باشم یا اینکه جاپارک نبود گشتم ولی نبود
تازشم وقتی برگشتم یارو گفت اقا من الاف شما شدم چرا دوبله پارک کردی
گفتم بابا مگه چی شده حالا همش دودقیق
دیشب برق خونمون رفت ، شمع روشن کردیم یکم با داداشم ادای سایه درست کردن در اوردیم و خندیدیم!
دوساعت گذشت ، شمع ها تموم شدن حوصلمون سر رفت ، دریچه های غم داشتن باز میشدن!
خوابم گرفت به این فکرمیکردم قدیمیا بدون برق چجوری زندگی میکردن؟
بدون اینترنت! بدون تلویزیون! بدون یخچال؟
رفتم مسواکمو برداشتم و طبق عادت کلید برق و هواکش دستشویی روزدم اول.
ادامه مطلب
معمولا دوس ندارم به این فاصله کم پست بزارم ولی خب این یکی رو استثنا قائل شدم.
واقعیت اینه که یه چیزایی رو نمیشه فهمید. 
شاید بقیه بهمون بگن ولی اینقد ذهن ما شست و شو داده شده که قبول نمیکنم تا وقتی که خودمون تجربه کنیمش و بفهمیم که عه فلانی اینو میگفت یه چیزی میدونست. 
بله همینطوره. 
واسه اونی که با تجربه به یه نتیجه ای رسیده شاید اول سعی کنه به بقیه بفهمونه ولی وقتی گوش شنوایی پیدا نکنه براش مهم نیس. ازشون عبور میکنه. اونایی هم که گوش نمیکنن خو
طعم تلخ انگور
باد گرم تابستان
لمس قبر سنگی
یک مشت حرف نگفته
فاتحه ای بی حس
بغضی خفه
فکری حبس
چشمانی بیدار
ذهنی خسته از بیدار بودن
قلبی پر غصه
سردردی بدون پایان
دردی بدون راه حل
غروبی با اذان
نوشته ای در هم
حس سرد جنازه
تیتر یک روزنامه
پسری که بی دلیل مرد !
-آقای ربات
چه زود آدم ها یادشون میره بدون همدیگه خیلی تنها میشن ... 

چه زود قلب ها میشکنن... 
قلب ها رو میشکنن ... 
با هم قهر میکنن ... 
و از هم دور میشن .
تو دلشون فقط برای خودشون موسیقی دوره می کنن... 
اما نمی فهمن ... 
که بدون هم هیچ هستن ... 
بدون خانواده هاشون ... 
بدون بعضی دوستانشون ... 
و یا حتی بدون فرشته های نجاتشون . 
دفتر خاطره نمینویسن هاااا ! 
اما همیشه تو دلهاشون اثر خاطره هایی هست که برای دوباره تکرار شدنشون جان شون رو تقدیم آنها میکنن... 
آخه "بعضی آ
کیک شکلاتی بدون آرد بله دقیقا این کیک بدون آرد درست می‌شود و اصلا هم پف خود را از دست نخواهد داد. این کیک بسیار مغذی، خوشمزه و پر شکلات است، بافتی شبیه به براونی دارد و به سرعت در دهان ذوب می‌شود.
بهترین کیک شکلاتی بدون آرد و بسیار آسان
کسی را می‌شناسید که شکلات دوست نداشته باشد؟ شکلات راهی به درون قلب دارد و هنگامی که ذوب شده و داخل کیک می‌رود به طرز اعجاب انگیزی خوشمزه‌تر می‌شود. خوردن این کیک به تنهایی لذت بخش است اما می‌توان آن را انوا
فایل صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل ... - پیپر داکpaperdoc.4kia.ir › info2 › دانلود-رایگان-کتاب-صوتی-...۲۴ تیر ۱۳۹۸ - دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر دکتر ویلیام گلسر و کارولین گلسر ...
ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب)www.sayehsokhan.com › title=ازدواج بدون شکست (حل م...این کتاب به همراه CD کتاب صوتی با صدای دکتر صاحبی ارائه شده است ... دکتر
وقتی کتابیو میخونی که تک تک کلماتش برات نامفهموم از نظرت مزخرف میاد. در صورتی که همه میگن خیلی شیرین اما از نظرتو فقط مزخرف
زمان زیادیم نداری باید بفهمیش به زورم که شده باید بفهمیش حتی شده از خودت توضیح خلق کنی باید یه چیزی برای گفتن داشته باشی...تا روز سه شنبه دست از پا دراز تر جلو استاد نری 
خستم ... باید استراحت کنم اما اینو اصلا متوجهش نیستند(هیچکس استثنا هم نداریم). هر کی به فکر خودش و فکر میکنه فقط کاری که اون انجام میده سخته و آره فقط اونه
آیا تاکنون از
ورود یک لامپ حبابی به تاریخ شنیده اید ...؟ این یک شوخی نیست، بلکه در غرب
جهان، به طور خاص در لیورمور کالیفرنیا، یک لامپ کم نور وجود دارد که
اکنون ۱۱۸ سال در حال سوختن است. به عبارت دیگر، تنها لامپی در تاریخ است
که تا این اندازه روشن مانده و برای مدت زمانی طولانی در تاریخ کار می‌کند.
تا جایی که به «افتخار» شهر و نماد مهمی در آن تبدیل شده است.
از زمان روشن شدن لامپ در سال ۱۹۰۱ میلادی تاکنون، لامپ شهر روشن بوده و
در طول ۲۴ ساعت هر رو
أَیُّهَا اَلَّذِینَ آمَنُوا اُذْکُرُوا اَللّٰهَ ذِکْراً کَثِیراً (٤١) احزاب
ای آنان که ایمان آوردید یاد کنید خدا را یاد کردنی فراوان 
 وَ سَبِّحُوهُ بُکْرَةً وَ أَصِیلاً (٤٢)احزاب
و تسبیحش کنید بامدادان و شامگاهان
امروز جمعه روز اول ربیع هست بعد از دوماه عزاداری و لباس سیاه امروز آدم حس خوبه روزهای عید رو داره.
یه مطلب در باره ورود به ماه ربیع جایی خوندم برام جالب بود , نوشته بود: 
به پایان آمد این دفتر عزایت همچنان باقی است
 برای نوکرت هر
دست هایم را رو به آسمان گرفتم و گفتم: روزی تو را در آغوش خواهم گرفت!
اما با تو عهد کرده بودم که دلم را به نبودنت خوش کنم. عشق کجا، بودن کجا؟ این یک اضطرار عاشقانه است. تو بدون من، و من بدون تو. هیچکدام مثل روز اول نخواهیم شد.
ما که به خاطر پول از هم جدا شدیم، هرگز با پول کنار یکدیگر بازنخواهیم گشت. ما که از بی احساسی هم گریختیم، هرگز با دریا دریا کلمات خروشان و آتشین به سمت هم روانه نخواهیم شد. ما دیگر آن آدمهای گذشته نخواهیم بود. انگار که نفسمان، د

همه مان بدونِ استثنا داریم پیر می شویم
و به سمتِ پایانِ خودمان می رویم .حواسمان اما نیست ! دل می شکنیم ،
قضاوت می کنیم ، عذابِ جانِ هم می شویم
و خودمان و دیگران را برایِ بیهوده ترین مسایل و چیزها می رنجانیممایی که قرار نیست بمانیم ،مایی که به جرمِ میوه ی ممنوعه ای که
نباید می خوردیم ، تبعیدمان کردند ،از جایی که ندیده ایم ،به جایی که نخواهیم ماند ،و در زمانی که نمی دانیم !کاش کمی بیشتر حواسمان به هم باشدما اینجا به غیر از خودمان ،و خدایِ نا
بعضی جدایی‌ها را نه جایی ثبت می‌کنند نه شاهدی دارند و نه کسی متوجه‌شان می‌شود. تنها می‌شوی، تنهاتر می‌شوی، می‌شکنی، خرد می‌شوی، از بین می‌روی بدون اینکه کسی بداند، کسی بفهمد، بدون اینکه جایی ثبت شود یا امضایی از کسی گرفته شود. تو خسته می‌شوی، سرخورده می‌شوی، ترک می‌کنی بدون اینکه حلقه‌ای از دستت جدا شود بدون اینکه عکسی پاره شود، خاطراتی سوزانده شود، فریادی زده شود. تو آب می‌شوی، دگرگون می‌شوی بدون آنکه چیزی در دنیای بیرونت سانتی
قدر کسی رو بدون که تو بی حوصلگیات تنهات نمیزاره
قدر کسی رو بدون که تلاش میکنه لبخند بیاره رو لبات وقتی ناراحتی
قدر کسی رو بدون که حتی وقتیم میگی تنهام بزار پا به پات میاد تا تنهایی رو حس نکنی
قدر کسی رو بدون که تو هر شرایطی بهت ثابت کرده حواسش بهت هست
قدر کسی رو بدون که از دیدنت ذوق میکنه
قدر کسی رو بدون که تورو همین جوری که هستی دوست داره
قدر کسی رو بدون که قدرتو میدونه :)
به نظرتون دیگه قدر کیا رو باید دونست تا دیر نشده؟
تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن آرشیو عکس پروفایل لاکچری و خاص, زیباترین و خاص ترین عکس پروفایل دونفره گالری عکس پروفایل فانتری بدون متن, تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن عکس عاشقانه خفن غمگین متن های عاشقانه بسیار زیبا, تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن عکس لاکچری غمگین متفاوت تر و به روز تر از همه جا تصاویر پروفایل عاشقانه بدون متن

ادامه مطلب
از اول همه‌‌مان قانون را رعایت نکردیم و برایش توجیه آوردیم؛ مثلا در همین مورد قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، [عده
ای را استثنا می‌کنیم و] می‌گوییم کسی را جایگزینش نداریم. به نظرم این کارها بخشی
از بی‌اعتمادی را شکل داده است. مردم به قانون و مجری قانون بی‌اعتماد شده‌اند. رئیس
قوه، معاون او، امام جمعه هرکس توضیح می‌دهد مردم قانع نمی‌شوند.

عملگرایی ممکن است امروز کار ما را پیش ببرد و در کوتاه‌مدت نتیجه بدهد ولی در درازمدت همین [بی
اعت
نمایندگان پارلمان اتریشروز چهارشنبه ۱۵ مه عرفی را به پذیرش رساندند که به جهت آن مصرف از حجاب در دبستان های این قلمرو ممنوع خواهد شد. این طرح توسط حزب راستگرای حاکم به پارلمان عرضه شده بود. اگرچه در متن قانون مصوب، نامدار از اسلام نیامده است و تنها اعلام شده که این ممنوعیت شامل «لباس ایدئولوژیک یا مذهبی» است که با پوشاندن ضابطه مرتبط باشد، ولی نمایندگان متعلق بوسیله هر دو حزب هیکل پیوستگی حاکم تصریح کرده اند که این قانون روسری اسلامی را مر
پکیج کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ویلیام گلاسر :: دانلود ...ketab9.blog.ir › post › دانلود-کتاب-صوتی-ازدواج-بدون...دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر ... با تئوری ... https://plusplus360.com › دانلود-رایگان-کتاب-صوتی-تئوری-انتخاب ۳ ...
فایل صوتی ازدواج بدون شکست - پروژه ها - تک بوکwww.takbook.com › best › فایل-صوتی-ازدواج-بدون-ش...کتاب از
حملات موفق اخیر انصارااله به مواضع دشمن که همگی با پیروزی های مثال زدنی همراه بود امروز و در حالی با آزادسازی مرکز استان جوف تکمیل شد.
به نقل از العالم، با سقوط شهر "حزم" مرکز استان جوف درکنار مرزهای سعودی در واقع کمر حزب اصلاح یمن و پای سوم عربستان در یمن شکست. در حالی که پیش از این از مداخله یک کشور ثالث میان حزب اصلاح وابسته به عربستان و انصارالله سخن هایی به میان میامد و در شرایطی که انصارالله درخلال 5 سال گذشته تنها اشغالگران سعودی و امار
امروز در دفتر، دو بیمار باردار را دیدم که به شدت نگران حرکات نوزاد بودند. بیمار الف نگران این بود که نوزاد تقریبا به همان اندازه عادی حرکت نمی‌کند، در حالی که بیمار ب از ورزش آینده او می‌ترسید.
آنچه که "عادی" برای حرکت کودک در دوران بارداری در نظر گرفته می‌شود، بسیار متفاوت است. این ممکن است به درک این مساله کمک کند که کدام حرکات غیرطبیعی هستند و زمانی که شما باید به تامین‌کننده خود زنگ بزنید
تسریع
به عنوان یک نویسنده، من بیش از حد برای اغلب
عرض سلام خدمت خانواده برتری های عزیز 
هلن فیشر روانشناس در کتاب مشهورش میگه عشق 1.5 تا 3 سال طول میکشه، البته استثنا هم داره ... که وجود فاصله بین دو نفر یعنی (عدم وصال) این زمان رو میتونه بیشتر هم بکنه، زیرا که مغز عاشق هیچ پاداشی دریافت نکرده (همون رسیدن به معشوق) و سطح هورمون دوپامین در بدن فرد بیشتر و بیشتر میشه.
الان سوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه که آیا با وصال دو نفر بعد مدتی طولانی (مثلا 4 سال) که در گذشته عاشق هم بوده اند ولی بهم نرسیدن، ای
صفاتصفات کلماتی هستند که کیفیت ی چگونگی افراد، اشیاء، مکان و ... را بیان می کنند. صفت تنها یک حالت دارد؛ یعنی اینکه با اسم مفرد یا جمع، مذکر یا مؤنث بطور یکسان بکار می رود:
a young man/woman- young men/women
اما تنها موارد استثنا، صفات this و that می باشد که پیش از اسامی جمع  به these و those تبدیل میشود:
this book - those books, that boy - those boys
مکان صفات
صفات میتوانند در موقعیت ها و جاهای مختلفی در یک جمله ظاهر شوند ک درزیربه مهمترین آنها اشاره میکنیم .
: -1 قبل از یک اسم :     
پکیج کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ویلیام گلاسر :: دانلود ...ketab9.blog.ir › post › دانلود-کتاب-صوتی-ازدواج-بدون...دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر ... با تئوری ... https://plusplus360.com › دانلود-رایگان-کتاب-صوتی-تئوری-انتخاب ۳ ...
فایل صوتی ازدواج بدون شکست - پروژه ها - تک بوکwww.takbook.com › best › فایل-صوتی-ازدواج-بدون-ش...کتاب از
با این بیمه‌نامه خسارات جانی و مالی وارد به اشخاص ثالث ناشی از نگهداری و یا مالکیت انواع تابلو، در صورت احراز مسئولیت بیمه‌گذار جبران خواهد شد. پوشش بیمه‌ای در این نوع بیمه‌نامه پس از نصب بوده و خسارات وارده به خود تابلوها نیز استثنا می‌باشد.
جهت استعلام قیمت می‌توانید با ما تماس بگیرید:
01334563661
توجه کردین وقتی چلوکباب میذارن جلوتون، لقمه های اولش رو همچین با یه ولع خاصی می خورین، کلی هم براتون لذت بخشه، حتی این اصلا ربطی نداره که شما سیر باشین یا گرسنه! به طور کلی چلوکباب لقمه های اولش فوق العاده خوشمزه است، اما کم کم که به آخراش میرسین، اون طعم اولیه از دست میره، حتی برای بعضی ها که هم چین لاغرو هستن اون آخراش خوردنشم سخت میشه و با زور می خورن که تموم بشه! والاااع با این حال چه اولش و چه آخرش، شما با چلوکباب طرف هستین! یک طعم مشترک، خ
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ویلیام گلاسر ...ketab9.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ...دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر دکتر ... نویسندگان: دکتر ویلیام گلسر و کارولین گلسر مترجم: دکتر علی صاحبی دسته ...
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با ...bookmax.ir › دانلود-کتاب-صوتی-ازدواج-بدون-شکست-حل-م-2دانلود ک
دو سه روز پیش همسرم گفت ظاهرا ممنوعیت فروش ماسک و دستکش توسط داروخانه ها،برداشته شده و قراره همه داروخانه ها ماسک و دستکش به مردم بفروشن.
به همین خاطر امروز به چند تا داروخونه سر زدیم به امید یافتن دستکش لاتکس و ماسک  n95،همه شون هم بلا استثنا گفتن هیچی نداریم.از همه شونم پرسیدم که پس چی میگن به داروخونه ها ماسک و دستکش دادیم و ممنوعیت فروشش برداشته شده؟گفتن اصلا همچین چیزی نیست،یکیشون هم گفت خانم به خدا نامه داریم که هیچ داروخونه ای حق نداره
عنوان کارآموزی: گزارش کار آموزی در نمایندگی مجاز سایپا
محل کارآموزی: نمایندگی شرکت سایپا واقع در مبارکه اصفهان
دسته: مکانیک
فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 45
فهرست مطالب: جهت مشاهده فهرست مطالب این کارآموزی اینجا کلیک نمایید
بذارید دقیق‌تر بگم. دانشکده ما دقیقا یک ساختمون سه طبقه ست که اگر بخوای از پله‌هاش بیای پایین، باید وایسی تا کسی که داره میاد بالا بتونه کاملا رد شه و بعد راه باز بشه و تو بری پایین. و می‌دونین من اولین بار که گروه رو دیدم تعطیل بود و چراغ‌هاش خاموش بود و توی کمتر از نیم ساعت کلش رو گشتم و گفتم خب، معلوم نیست این‌جا کجاست ولی هرچی هست قطعا دانشکده نیست! و
پسر لاکپشتی رو یادتونه ؟ 
دیروز مجبور شدن بالاخره پاش رو قطع کنن...
هممون ناراحت شدیم از قطع شدن پاش... 
بعد این همه تلاش و ...
حیف شد...
هوشیاریش خیلی پایینه...
شبیه زندگی نباتی شده که فقط گاهی چشمهاش رو باز میکنه... 
ولی من حس میکنم درکش بیشتر از این هاست... 
امروز داشتم میرفتم داخل ، دم در ، خواهرش گفت بهش بگو من اومدم بیرونم...
رفتم بالا سرش ، گفتم چطوری علی لاکپشتی ؟ (جالبه که بدونین فامیلیش هم اسم یه حیوونه ) 
چشمهاش باز بود...
دست کشیدم روی سرش گفتم
.
چند اصطلاح و فعل مرتبط:
رنگ روشن açıq rəng
رنگ rəng / boya
رنگ کردن (boya(maq
تغییر رنگ دادن (bozar(maq...اگه رو به تیرگی بره
Döşəkçə bozarıb تشکچه رنگش کدر شده
تغییر رنگ دادن (ağar(maq...اگه رو به سفیدی بره
Duvar ağarıb
دیوار سفید شده
رنگین‌کمان göy qurşağı
رنگارنگ alaş, ala bula,  alaca
نقاش(ساختمان) : boyayıcı
.
وقتی بخوایم بگیم یه چیزی خالص از یه رنگه یا خیلی پررنگ و غلیظ از یک رنگ خاص هستش دو حرف اول رنگ با یکی از حروف p s m ترکیب میکنیم و به قبل رنگ اضافه میکنیم مثلا:
Qa+p+qara: qapqara خیلی
بهترین و جذاب ترین و زیبا ترین و قشنگ ترین و عکس های بدون متن پسرونه و دانلود عکس پروفایل بدون متن دخترونه
دانلود جدید ترین و عاشقانه ترین عکس های بدون متن زیبا و جذاب دخترانه و پسرانه و دانلود عکس پروفایل بدون متن دخترونه
عکس پروفایل های جذاب و قشنگ و خفن میزان و دانلود عکس های بدون متن دخترونه باکلاس
دانلود عکس نوشته های جذاب و خفن دخترونه و پسرونه و دانلود عکس پروفایل بدون متن دخترونه
دانلود جدید ترین و باحال ترین و زیبا ترین و خفن ترین عک
من کتاب های زیادی درباره ی بچه های خاص خوندم. دخترها و پسرهایی که به هردلیلی با بقیه متفاوت بودن. بیماری های خاص. اوتیسم، معلولیت جسمی، فلج مغزی، ناشنواها و خیلی چیزهای دیگه. همه شون بدون استثنا باعث شدند به فکر فرو برم و به این فکر کنم که کاش لیاقتش رو داشته باشم بتونم در زندگیم به یکی از این افراد کمک کنم، هر چند که صبر خیلی زیادی می خواد. 
اما امروز شروع کردم به خوندن "بیرون ذهن من". خاص ترین کتابی که در این زمینه خونده بودم. یه کتاب کوتاه با
هنوز هم دم ظهر به روال سابق میل به خودکشی دارم اما به خودم زمان میدم،سعی میکنم روی مطالب چشم که گاهی اصلا چیزی ازشون نمیفهمم متمرکز باشم تا گذشت زمان رو حس نکنم و این ترفند جواب میده همیشه و دم عصر دوباره سرحالم و از اون دلشوره خبری نیست...بدون استثنا هر ظهر که از چرت کوتاهم(بخوان غلتیدن کوتاه)بلند میشم اینجا رو باز میکنم که بنویسم امروز دیگه فرق میکنه،امروز کار رو یکسره میکنم و میزنم زیر درس و میرم بیرون اما به خودم غلبه میکنم.
رقابت هر روز س
ظاهرا) به شما بگویم که چگونه می توانید بدون اطلاع ویژه و از خانه خود در اینترنت پولدار شوید؟ شما نمی دانید که چگونه می توان در سال 2020 درآمد کسب کرد بدون آنکه به کلاهبرداری بپردازید؟ آیا هر وقت می خواهید عبارت "پول آسان" را در جایی مشاهده کنید ، پرتاب می شوید؟
ادامه مطلب
اسکرابر بدون سرنشین
اسکرابر بدون سرنشین را تقریبا در تمامی محیط های می توان استفاده کرد.
قیمت اسکرابر بدون سرنشین را می توانید از شماره ۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸ دریافت کنید.
اسکرابر دستی یا بی سرنشین به انگلیسی walk behind scrubber dryer می شود.
این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که کاربرد در پشت آن قرار می گیرد و کار شستشو و خشک کردن کف زمین را انجام می دهند.
این دستگاه ها در مدل های برقی و باتری دار ارائه می شوند.
ابعاد این دستگاه ها نیز بسیار متفاوت است از کوچکت
خطابیه به  سنایروسیه و مردم ایران 
بنام مسیح
بنام پدر، فرزند و روح القدس
بنام مریم عذرا
ما بعنوان یک فرزند کوچک مردم ایران در صورت تدارکات امپریالیسم و سرمایه‌داری جنایتکار غرب (اروپا، امریکا، ژاپن، اقیانوسیه) و کشورهای دست‌نشانده‌شان در امریکای لاتین برای جنگ سبک لیبی در ونزوئلا می‌طلبیم هر هواپیمای جنگی یا غیرجنگی که بدون اجازه دولت ونزوئلا وارد فضای هوایی آن کشور شود نظیر بمباران  سه هزار هواپیمای جنگی در جریان بمباران فضای ممنو
خودت رو میشناسی..هدف رو پیدا میکنی و با اراده به سمتش میری.این ها رو به خودت میگی!و شروع میکنی به پیش رفتن اماهر چقدر که میری متوجه میشی آدما بیشتر از هرچیزی که فکرش رو میکردی به هم مرتبط ان.اینکه "زندگیت مال خودته" در عمل فقطیه حرف ساده است که کلی استثنا میشه براش قاعل شد.ما مدام باید فکر کنیم انتخاب کنیم تصمیم بگیریم عمل کنیم و با نتیجه عملمون مواجه بشیم.نتیجه هایی که نه فقط روی تو بلکه روی دیگران هم تاثیر میذاره.وقتی یه توپ توی زمینت پرت میشه
‏همه این نشانه‌های نگارشی، در فارسی و اکثر زبان‌ها، به کلمه پیش از خود می‌چسبند و با کلمه بعدی فاصله دارند:
. نقطه، ویرگول؛ نقطه‌ویرگول: دونقطه؟ علامت پرسش! علامت تعجب» گیومه بسته) پارانتز بسته] کروشه بسته} آکولاد بسته
‏اما علایم زیر، کاملا بر عکسند و از کلمه قبلی فاصله دارند و به کلمه بعد از خود می‌چسبند:
« گیومه باز( پارانتز باز[ کروشه باز{ آکولاد باز
البته یک استثنا برای پارانتز باز داریم. مثلا: آن کتاب(ها) را بخوان.
یعنی معلوم نیست که یک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها